Shtepia me 10 ari truall ne Hajvali

Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia Hajvali,afer varrezave te jahudive. Eshte nje kateshe dhe posedon 10 ari truall.
Per me shume na kontaktoni ne nr 044 953 033
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim