TOKA 40 ARI KODRA E TRIMAVE AFER PRIS

Shitet nga: Prona PLUS Sot 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prishtinë
TOKE 40 ARI, KODRA E TRIMAVE AFER PRISHTINES, 1 KM NGA RRUGA KRYESORE. BUZE RRUGES DYTESORE ME 56M DALJE NE RRUGE.
SIPERFAQJA E TOKES: 4000M2.
ÇMIMI: 6500EURO/ ARI.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim