TOKA NE SHITJE HAJVALI

Shitet nga: sefer Sot 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
TOKA NE SHITJE HAJVALI -
SHITEN 60 ARI TOKE NE HAJVALI ME MUNDESI NDARJE NGA 15-20 -25- 30- 40- ARI DHE SIMBAS NEVOJE DHE DESHIRES QMIMI VETEM 2500 EURO PER ARI .NESE BLIHET KOMPLET NESE NDAHET QMIMI ESHTE 3000 EURO, PRANOJ EDHE KOMPENZIM NDONI BANES NE PRISHTIN APO NDONI VETUR ARA GJENDET AFER UJSJELLSIT IBER LEPENC NE HAJVALI . MUND TA GJENI EDHE VET ME KET NUMER google maps
42.605596, 21.169920
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim