TOKA NE VELANI

Shitet nga: Capital ring 18 Gsh 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Trualli në shitje
3.50 ari
Vendndodhja Rruga ‘’Abdyl Lahu’’ Velani.
Trualli ka sipërfaqe të rregullt e cila ndodhet mes Taukbashçes dhe Velanisë

Prona ka dokumentacion të rregullt.

Çmimi 45,000.00 € ari ( i negociushëm)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim