TOKE 2.39 HA GRASHTICE PRISHTINE, UDHEKRYQ BUZ

Shitet nga: Prona PLUS Sot 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
SIPERFAQJA E TOKES: 23900 M2..
TOKE 2.39 HEKTAR, GRASHTICE-PRISHTINE, UDHEKRYQ - BUZE RRUGES KRYESORE, E PERSHTATSHME EDHE PER AFARIZEM. 200 METRA DALJE NE RRUGE
LOKACIONI: GRASHTICE, 8 KM LARG PRISHTINES, RRUGA PER LLUKAR.
ÇMIMI: 700EURO/ ARI.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim