TOKE NE BARDHOSH TE AUTOSTRADA 45 ARI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
TOKE NE SHITJE BARDHOSH TE AUTOSTRADA 45 ARI 1200€/ARI
LOKACIONI: BARDHOSH-JUGOVIQ
TOKA:: 45 ARI
ÇMIMI: 1200€/ARI.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim