TOKE NE BERNICE 42 ARI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
TOKE NE SHITJE BERNICE 42 ARI 3500€/ARI
LOKACIONI: BERNICE
TOKA: 42 ARI
ÇMIMI: 3500€/ARI.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim