TOKE NE KONCESION 1.15-3.5HA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Komuna: Prishtinë
TOKE NE SHITJE –KONCESION 1.15-3.5HA 32000€/ARI
LOKACIONI: TE RESTAURANT VENERA VETERNIK.
SIPERFAQJA: 1.15-3.5HA
ÇMIMI: 32000€/ARI.

VEREJTJE: PER NDERTIM TE LARTE SIPAS MAREVESHJES
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim