TOKE NE KOZARICE 41HA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 000 EUR

Komuna: Prishtinë
TOKE NE SHITJE KOZARICE 41HA 800000€
LOKACIONI: KOZARICE NDERMJET LUPQIT-BREZHNICES.
SIPERFAQJA: 41HA
ÇMIMI: 800000€.

VEREJTJE: ASFALLTI E NDAN TOKEN NE DY PJESE, 5HA JANE TE MBJELLURA ME MOLLE, 2HA JANE TE MBJELLURA ME VISHNJE, 3 BUNARE.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim