TOKE PREJ 1HE 60 ARI-mundesi Ndarje

Shitet nga: agjensioni per palujtshmeri''compromiso'' Sot 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   650 EUR

Adresa: livaxhe
Sipërfaqe: 16000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
SHESIM 1HE 60 ARI TOKE 13KM NGA PRISHTINA TOKA KA POZITE TE BUKUR AFER RRUGES SE ASFALTUAR TE FSHATIT POSEDON INFRASTRUKTURE RRYME UJI E PERSHTATSHME EDHE PER NDERTIM SHTEPISHE KOPSHTE PEMISHTE ETJ SHITET KOMPLET QMIMI I DISKUTUESHEM PER MA SHUME DETAJE JU MIRE PRES NE TEL 044429489 DHE wiber....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim