TROJE KOLEVICE 16,5,8 ARI ME INFRA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
TROJE NE SHITJE KOLEVICE 16,5,8 ARI ME INFRA. 4500€/ARI

LOKACIONI: KOLEVICE 16,5, 8 ARI ME INFRASTRUKTURE.
SIPERFAQJA: 16,5, 8 ARI
ÇMIMI: 4500€/ARI

VEREJTJE: PRANOIHET VETURRE SI KOMPENZIM.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim