TROJE PREJ 20 ARI DHE 22 ARI NE SOFALI-PRISHTINE..

Shitet nga: Prona PLUS Sot 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prishtinë
SIPERFAQJA E TRUALLIT:2000M2. DHE 2200M2.
LOKACIONI: SOFALI..
MUNDESI TE NDARJES NE PARCELA ME TE VOGLA.
ÇMIMI:3700 EURO/ ARI.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim