TRUALL 10.5 ARI NE LEBANE AFER AUTOSTRADES

Shitet nga: Prona PLUS Sot 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES TRUALLIN PREJ 10.5 ARI NE LEBANE 150M LARG MAGJISTRALES PRISHTIN PODUJEVE, TASH 400M NGA AUTOSTRADA SHIH FOTOT. PARCELA KA NJE QMIM TEPER TE VOLITSHEM PER SHKAK SE JAN FERMAT AFER ,PERNDRYSHE KA QASJE NE RRUG RRETH 100M, KOMPLET PARCELA ESHT E RRETHUAR ME RRUGE.
PRANOJM NDONJE VETURE ME QMIM DERI 6000EU, SI DHE BEJME NDRRIM ME NDONJE BANESE NE FUSH KOSOV AFERSISHT ME QMIM TE NJEJT,EDHE ME QEN DUKE U NDERTUAR OSE E PERFUNDUAR. QMIMI ME PARE KESH ESHT SHUM I VOLITSHEM..

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim