TRUALL 10.80 ARI NE FUSHE KOSOVE AFER HIB PETROL..

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Prishtinë
TRUALLI:10.80 ARI NE FUSHE KOSOVE AFER HIB PETROLL .Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim