TRUALL MAZGIT TE TYRBJA 13 ARI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Prishtinë
TRUALL NE SHITJE MAZGIT-TE TYRBJA 13 ARI 13000€/ARI
LOKACIONI: MAZGIT-RRETHI TE TYRBJA, MAGJISTRALJA PRISHTINE-MITROVICE
TRUALLII: 13 ARI
ÇMIMI: 13000€/ARI.

VEREJTJE: RRETHI TE MAGJISTRALJA PRISHTINE-MITROVICE, I PERSHTATSHEM PER AFARIZEM.
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim