TRUALL NE BARDHOSH 6 ARI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
TRUALL NE SHITJE BARDHOSH 6 ARI 5500€/ARI
LOKACIONI: BARDHOSH-JUGOVIQ
TRUALLII: 6 ARI
ÇMIMI: 5500€/ARI.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim