TRUALL NE LAGJEN DUBAI 5.86 ARI ME INFRASTRUKTUR

Shitet nga: Prona PLUS Sot 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Komuna: Prishtinë
TRUALL NE LAGJEN DUBAI 5.86 ARI ME INFRASTRUKTUR KOMPLETE‏

19000 Euro/ARI

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim