TRUALL NE QENDER PRISHTINE , SIPERFAQJA 500M2

Shitet nga: Prona PLUS Sot 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
TRUALLI NE SHITJE QENDER TE PRISHTINES, NE RRUGEN KRYESORE PAS RESTAURANT RUGOVA, SIPERFAQJA 500M2, I PERSHTATSHEM PER OBJEKT AFARIST DHE NDERTIM TE LARTE.

ÇMIMI 100,000 €/PER ARI

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim