TRUALL NE SHITJE MARIGONA 4.5 ARI 35000€

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Prishtinë
TRUALL NE SHITJE MARIGONA 4.5 ARI 35000€

LOKACIONI: ÇAGLLAVICE, MARIGONA
SIPERFAQJA:4.5 ARI
ÇMIMI: 35000€ KOMPLET.

VEREJTJE: INFRASTRUKTURA KOMPLETE, LESHOHET LEJE NDERTIMI PER SHTEPI APO AFARIZEM.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim