TRUALL PREJ 25 ARI NE SHKABAJ

Shitet nga: Prona PLUS Sot 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 900 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET PARCELA PREJ 25 ARI NE PERIFERI TE PRISHTINES, SAKTESISHT NE SHKABAJ.E NJEJTA MUND TE NDAHET EDHE NGA 5 ARI. PARCELA KA KOMPLET INFRASTRUKTUREN DHE IPET LEJA PER NDERTIM INDIVIDUAL NGA KOMUNA E PRISHTINES SEPSE E NJEJTA ESHTE NE PLANIN URBANISTIK TE KESAJ KOMUNE.
PO ASHTU PRANOJ EDHE BANES DERI NE 3 DHOMA GJUMI NE PRISHTINE.
PERKTHIMI I PARCELES BEHET MENJEHER.

Çmimi 8900€/ari

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim