TRUALL-Qendresa PRISHTINE

Shitet nga: gazi/ danimarkë 26 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Adresa: tokë/truall
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli- lagjja Qendresa, pa probleme pronësore, siperfaqe 4 ari (400 metra katror), forma katrore. E kthyer kah perendimi.

Cmimi 15000€/Ari

Cmimi i negociushem
Kontakti: +37744207461 dhe
Viber Danimarke +4531706037
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim