TRUALLI 10 ARI ÇAGLLAVICE AFER HOTEL EMERALD

Shitet nga: Prona PLUS Dje 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Prishtinë
TRUALLI NE SHITJE 10 ARI ÇAGLLAVICE, AFER HOTEL EMERALD
SIPERFAQJA E TRUALLIT: 2X500M2.
LOKACIONI: Çagllavice, SHUME AFER HOTEL EMERALD.
ME INFRASTRUKTURE TE PLOTE.
ÇMIMI:11000EURO/ ARI.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim