TRUALLI 6 ARI NE HAJVALI TE VILLA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
NE SHITJE TRUALLI 6 ARI NE HAJVALI TE VILLA E DRURIT.

ÇMIMI 6000€/ARI

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim