TRUALLI NE SHITJE PREJ 4.4 ARI NE QAGLLAVICE.

Shitet nga: Faton 21 Mar 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 500 EUR

Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 4500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet Trualli prej 4.4 Ari në Qagllavice (afër Lagjes Marigona 2 dhe lagjes Qendresa )
Trualli eshte ne emer tem.
Trualli është në një vend të mire banimi. Trualli ka infrastruktur rrugë , ujë, kanalizim.
Me dokumenta në rregull me flet poseduse.

Trualli gjindet ne foto me shigjet ngjyre te Verdhe.


Qmimi :15,500€. Për Ari

NumrI kontaktues ne Viber :
+377 44 211 673
+377 44 922 802

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim