TRUALLI PREJ 10 ARI NE SOFALI AFER XHAMISE

Shitet nga: Prona PLUS Dje 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
SIPERFAQJA E TRUALLIT:1000M2..
LOKACIONI:SOFALI SHUME AFER XHAMISE SE SOFALISE.
ÇMIMI:4200EURO/ ARI.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim