TRUALLI PREj 12ARI NE BERNICE

Shitet nga: Prona PLUS Sot 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Prishtinë
ShITET TRUALLI PREj 12ARI NE BERNICE
Afer "ENERGJIS"
E pershtatshme per veprimtari biznesi dhe banim
Ka mundsi ndrrimi me ndonje banes ne prishtine
Qmimi 11500euro per 1/ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim