TRULLI 3.5 ARI HAJVALI dhe marr kopenzim vetur

Shitet nga: beki 15 Jan 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Adresa: hajvali
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 3.5 ari ne hajvali afer odes dhe marr kopenzim vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim