Tokë në SHITJE Dardani - Kalabri

Shitet nga: LISI estate agent 29 Qer 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 1500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
‪#‎Dardani‬ - ‪#‎Kalabri‬ - Tokë në SHITJE
Toka është afër rrugës kryesore në mes të ‪#‎Stacionit‬ të ‪#‎Autobusëve‬ dhe Lagjes "‪#‎Dardania‬", ka sipërfaqe prej 15 Ari, dhe është në formë katrore ku ka hyrje/dalje në 2 rrugë. Toka ka pozitë shumë të mirë për "Ndërtim të Lartë" apo qfardo destinimi tjetër. Mund të negociohet edhe për bashk-investim (me ‪#‎Përqindje‬) por vetëm me investitor serioz dhe me kapital të sigurtë.
Cmimi, 222.000.oo Euro / 1 Ari.

per me teper detaje na vizitoni ne:
https://www.facebook.com/PatundshmeriRealEstate/posts/411602849012674
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim