Tok 27 ari ne magjistrale Prishtin Gjilan

Shitet nga: selim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes token 26.72 ari ne magjistralen prishtin gjilan toka gjindet meniher rreth 500 metra masi ta kalojsh liqenin e badofcit ana e djatht ka te shkojsh per gjilan shitet edhe ne pjes 13.36 ari esht kapur me rrugen kryesore dhe mund te shfrytzohet per gjithqka si per mbjellje poashtu edhe per biznes toka esht me te gjitha dokumentacionet ne rregull dhe mund te perkthehet menjeher ne emer te blersit per info na kontakto 045427883 044719758 ose viber +37744719758 +37745427883
Flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim