Toka ne Mramor Shitet

Shitet nga: Arsim 29 Tet 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet toka me siperfaqe prej 285 ari ne fshatin Mramor te Prishtines toka eshte mjaft e pershtatshme per shume aktivitete qmim I arsyeshem . Faleminderit per mirkuptim pranojme edhe kompenzim nje pjes dhe pjesa tjeter ne te holla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim