Toka ne shitje

Shitet nga: Toka/shitet 11 Jan 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
- SHITET TOKA NE LAGJEN ARBERIA 3 (DRAGODAN) PRISHTINE. TOKA GJINDET RRETH 700-M LARG XHAMIS SE RE NE DRAGODAN AFER STADIUMIT TE FUTBOLLIT "ARENA". TOKA KA KOMPLET INFRASTRUKTUREN RRYMEN, UJIN, KANALIZIMIN, TROTUARIN, NDRIQIMIN E RRUGES ESHTE E PERSHTATSHME PER NDERTIM BIZNES DHE BANIM, GJINDET NE RRUGEN KRYESORE MUNDESIA TE NDAHET EDHE NE PARCELA SIPAS KERKESES "15-30-50-70-80" ARI. TOKA ESHTE E JONA MBI 70-VITE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER.
☆QMIMI 6800€ / ARI.
☆ INFO :TEL: 045/631095,
VIBER: +37745631095 ///////////////////////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\|||||||||||||||||||||||\\\\\\\\\|/////////// Tag : Truall Toke Toka Ara Ferma Arberi Arberia3 Dragodan Hektar Ari Parcela Lokal Zyre Afariste Dyqane Shitet Patundshmeri Banesa Vendbanime Fusha Banes Garazha Me Qira Qender Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim