Toka shitet

Shitet nga: Mentor 13 Jan 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet toka ne orllan te liqeni i batllaves.toka posedon te gjitha dokumenat e nevojshme.
044287137 dhe 044702400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim