Toke 27ari kapun me rrug kryesore Prishtin Gjilan

Shitet nga: selim Dje 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes token 26.72 ari ne magjistralen prishtin gjilan toka gjindet kapur me rrugen kryesore meniher masi ta kalojsh liqenin e badofcit ana e djatht ka te shkojsh per gjilan shitet edhe ne pjes 13.36 ari esht kapur me rrugen kryesore dhe mund te shfrytzohet per gjithqka si per mbjellje poashtu edhe per biznes toka esht me te gjitha dokumentacionet ne rregull dhe mund te perkthehet menjeher ne emer te blersit per info na kontakto 045834460-044719758 ose viber +37744719758 - +37745834460
Flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim