Toke 52 ari

Shitet nga: Asllan Sot 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Magjistralja Prishtine-Lipjan (ish QMI)
Sipërfaqe: 5200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet toka me sipërfaqe prej 52 ari e cila gjendet afër Magjistrales Prishtinë-Lipjan.

Boj edhe ndërrim me veturë dhe pjesën tjetër mjete financiare.

Ka dalje edhe në drejtim te Magjistrales Prishtinë-Shkup.

Toka ndodhet larg jo me shumë se 200 metra nga hyrja e autostrades së re të ndërtuar në drejtim të Shkupit.

Vendndodhjen mund ta shihni edhe në fotot e bashkangjitura por edhe për vizitë të vendit kontaktoni në numrin 044/157-010 pronarit Asllan Beha ose VIBER +377 44 157 010.

Përkthimi kryhet menjëherë tek noteri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim