Toke ne shitje, 4 ari te Germia

Shitet nga: Driton 23 Qer 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 500 EUR   22 000 EUR

Adresa: Germi,te pishina
Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes token (truallin) ne Germi,150m afer pishines dhe 100m nga rruga kryesore.


Toka,Truall,Trualli,Tok,Toke,Pllac,Pllaci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim