Toke prej 16 ari ne Prishtine

Shitet nga: ilir 21 Shk 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Adresa: Kolovice
Sipërfaqe: 1600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes 16 ari në Kolovic-Prishtinë i ndaj ka 2 ari. Ka rrugë te asfalltuar, rrym, uji, kanalizim dhe internet pronari Shqiptarë posedon gjitha dokumentat Çmimi 1 ari 5000€. Bej ndrrim edhe me ndonje veturë. Nr. Tel. 044-161.882. Kam edhe Viber. Imella. ilir0640@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim