Toke prej 20 ari ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" Sot 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 20 ari toke ne magjistralen prishtin feriza afer motel bekes 3 dhe afer depos kreativit Vendi ploteson te gjitha kushtet urbanistike per jetese
cilesore rruga eshte e shtruar
toka posedon dokumentacion te rregullt dhe mund te behet perkthimi
Toka ka infrastruktur (rrym uj rrug etj etj)
Qmimi per ari 6000 Qmimi diskutohet.


PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PADUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim