Troje ne Rugovë Kuqish 7500 Ari

Shitet nga: Arben 04 Krr 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Adresa: Rugovë Kuqisht
Komuna: Prishtinë
TRULL gjendet ne një vend te mirë, ka nje siperfaqe te rrafshët dhe te mirë, dhe i plotson te gjitha nevojat per banim si dhe per ndertim vikendica e tjera per më shumë informata E-M erblini_2003@hotmail.com
Asfalt, Leje ndërtimi Perkthimi menjeher
Troje ne Rugovë Kuqisht
21 Ar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim