Trojet te Hotel Emerald

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Te hotel Emerald
Komuna: Prishtinë
Shesim trojet te Hotel Emerald
njëri truall është 4 ari ( 400m2) dhe
tjetri është 3.80 ari (380m2)
çmimi: 8300

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim