Troll 4 ari ne lagjen Vneshta

Shitet nga: Troll 11 Sht 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHes trollin te vneshtat

Trolli osht i urbanizuar

Eka Lejen e ndertimit

Trolli gjendet Buz rruges kryesore

Oshte afer klinikes se syrit Kubati

DHe po ashtu afer gjamis te bledit


044884879
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim