Trolli ne rrugen prish-hajvali afer hotel..

Shitet nga: Shtepia 08 Sht 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet trolli 5.24 ari e kalon gorenjen rruga prishtin-hajvali afer hotelit Tullari dhe pompes tullari ne asfaltin kryesor me infrastuktur edhe komplet nyjet sanitare Cmimi 12.000e ari i negociushem

Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim