Truall i mrekullueshem per banim ne Prishtine

Shitet nga: Isa 28 Maj 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR   21 000 EUR

Adresa: Sofali
Sipërfaqe: 600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli 6 ari në Lagjen Sofali-Prishtinë.
Me infrastrukturë komplete dhe me leje ndërtimi. Rruga 7m gjërsi. Trualli ka një pozitë të veçant për banim. Cmimi per ari: 18 000 EUR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim