Truall ne Bernic te poshtme

Shitet nga: @@ Dje 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Adresa: prishtine
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes truallin ne Bernic te poshtme ka 5 ari,eshte me komplet infrastrukturen rryme uje kanalizim rruga e gjon 6 m.Çmimi 3900 € per ari si dhe me vendim te urbanizimt per leje ndertimi.Ne viber +386 49 143 588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim