Truall ne Prishtine

Shitet nga: islam shkodra 25 Mar 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Adresa: rruga Tom lantosh Prishtine
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shes 3 ose 5 ari truall ne lagjen e re te prishtines rruga Tom Lantosh, prane fshatit nderkombetar trualli ka leje ndertimi nuk asht ne plan te ndertimit te lart trualli asht ne nje zone te zhvillimeve dhe ndertimeve te ndryshme dmth ne nej vend me prespektiv dhe qe i rritet vlera qdo dite eme teper trualli ka infrastur te plote uj rrym operator te internetit te gjitha opertort ptk.kujtesa,ipko etj rruga e asfalltuar 100 m jemi pronar qe 30 vite dokumenta pa kurrfar problemi behet perkthimi menjeher .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim