Truall prej 10.59 ari Prishtine

Shitet nga: Agroni Sot 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR   2 999 EUR

Adresa: Bernice te Poshtme
Sipërfaqe: 10.59 m2
Komuna: Prishtinë
*Urgjent shiten 10.59 ari truall ne Bernice te Poshtme.-Prishtinë
*Vendi i qete dhe ideal për banim.
*Infrastrukturë të plotë,uji 24h,kanalizim.rryme,tel.fiks internet,kablovik.
*Dokumentacion i rregullt, përkthimi i menjëhershëm.*Kontaktomëni prej orës 08:00 deri 22:00h

*Mob: 044314794 ----------Besimi
Viber:+37744314794*Mob: 044104978

-------------------------------------------------------------------------------------------------
truell,truall.trull.troje,tok,toke,tokë,plac,pllac
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim