Truall prej 10 ari dhe 20 ari ne Prishtine

Shitet nga: 14 Mar 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
1. Shitet trolli 10 ari ne Veterrnik ne Prishtine, qmimi sipas marrveshjes.
2. Shitet trolli 20 ari ne afersi te Marigona Rezidence ne Prishtine, qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim