Truall prej 3 ari ne Prishtine

Shitet nga: lulzim haziri 11 Jan 05:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Adresa: rr.shpetim robaj prishtine
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Prishtinë
shes 2 troje me siperfaqe nga 3.26 ari.Trojet gjinden perball univerzitetit amerikan rruga e germise ana e djathte larg nga rruga 50 m.posedoj dokumentacionin dhe jam pronar me teper se 35 vite eshte i pershtatshem per shtepi ka pamje shume atraktive pozite te mire,me pjerrtesi te lehte cmimi eshte shume i volitshem, real, dhe i krahasueshem me zonen per rreth.22000 euro per ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim