Truall prej 5 ari ne Bernic

Shitet nga: @@ Sot 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Adresa: prishtine
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes truallin ne Bernic te poshtme ka 5 ari,eshte me komplet infrastrukturen.Çmimi 4000 per ari cmimi i fundit eshte,dhe ne (viber)+386 49 143 588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim