Truall prej 5 ari ne Prishtine

Shitet nga: Asllan 19 Krr 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes, 5 ari truall (nuk ndahen)ne Prishtine. rruga per llukar saktesisht 800 m me larte se Bunari i Hajratit me infrastrukture komplete rruge te asfaltuar buze truallit, uje, rryme, kanalizim, internet, gjendet edhe parku afer truallit ne fjale, nje vend i qet per jetes. Çmimi 8000 euro / Ari
Per te interesuarit, posedoj gjithashtu edhe 2.5 ari truall me cmime me te voltishem se trualli i larte cekur
Nr. kontaktues: 044 42 52 88 si dhe ne viber +37744373141
Bartja dhe perkthimi ne menyre ligjore. I interesuar per bleres serioz. SMS mos dergo!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim