Trualli 1.78 ha Miradi e Ulët Fushë Koso

Shitet nga: Pronari 25 Krr 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 990 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes truallin me sip.1.78 ha ne fshatin Miradi e Ulet-Fushë Kosovë. Trualli ka infrastrukturë komplete:rrugë të asfaltuar,rrymë,ujë,kanalizim, tel & internet & TV. Trualli është i përshtatshëm për të jetuar,si dhe për shumë lloje biznesi, depo materiali,ngritjen e serrave, fermes, pemishtes, ndertimin e bazenit per rritjen e peshqëve (lumi sitnica është afër, mund te hapet pusi-bunari ne 5m thellesi del uji që nuk shterret ).Trualli gjendet përballë Ambulances së fshatit dhe Shkollës Fillore. Nga rruga magjistrale F.Kosovë -Pejë është larg rreth 500m. Nga Prishtina është larg 10km. Përkthimi bëhet menjëherë,sepse prona gjithmone ka qenë e jona. Kompenzimi mund te bëhet me para te gatshme ose para dhe nje pjese me Banesa në Prishtine. Çmimi eshte i diskutueshem.

Gjithashtu shiten edhe 75 ari truall ne Miradi te Eperme -Fushe Kosovë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim